Interiérové vůně- difuzéry, mýdla, svíčky, kosmetika

Vůně odhalí vaši osobnost, objevte spolu s námi tento svět!

                41087-1_panier-des-sens-krem-na-ruce-hrozen--30ml53480570_1597588050378029_1524871182883487744_o   difuzér  

Bytové vůně a difuzéry jsou designovým a někdy i nezbytným doplňkem. My jsme se nechali také unést a vůně i tělová kosmetika se staly doplňkovým prodejem. Věřte, že každý den nás vůně omámí a objevujeme ji.

Už při vstupu do studia ucítíte vůni bytových parfémů, přírodních mýdel, svíček a tělové kosmetiky, aroma sortiment bez kterého určitě neodejdete :-)

Proč osobně navštívit studio CH DESIGN?

Protože víme, že možnost si přivonět a prohlédnout si zboží je velice důležitá pro každého z nás. Ale pro vás z daleka, máme naši e-shop nabídku CHDESIGN-SHOP.cz,  kde si můžete v klidu domova vybrat  něco pro sebe nebo jako dárek pro přátele a my vám zboží zvolenou dopravou odešleme.        

Zde adresa naší prodejny,

Aroma sortiment:

  • AROMA DIFUZÉRY a PROSTOROVÉ PARFÉMY-  vůně čistého vzduchu, slaného moře nebo vůně lehkosti s tím správným množstvím hřejivého ohně nebo podmanivá vanilka či vůně bavlníku? Je na Vás kterou si vyberete.
  • MÝDLA tuhá i tekutá- vhodné jako pečující péče o vaše tělo nebo jako vonné mýdla do šatníků. Různé vůně s příměsí silic meduňky, levandule, ovoce,  tea tree.... vyrobeny v ČR nebo luxusní mýdla dovážená z Francie, Portugalska, Maďarska nebo Anglie přirozeně pečují o vaše tělo a také  provoní celý byt. 
  • VONNÉ SVÍČKY- pro relax nebo vytvoření klidné pohody. Jemné nebo výrazné aroma meduňky, levandule, lemongrass, litsea cubeba, hřebíček, santalového dřeva...
  • VONNÉ SÁČKY- vhodné do šatníků, botníků a nebo do vysavače.
  • PÉČE O TĚLO- krémy na ruce pro zěny i muže

 Zpět do nabídky a služby                                                                 


Dárkový poukaz vždy potěší. Vyzkoušejte…

Dárkový poukaz