Šití záclon & závěsů a bytového textilu na míru

Naší prioritou je šití záclon, závěsů a dekoračních textilií na míru a kompletní dodávka včetně instalace.

Za uplynulých 15 let máme zkušenosti s prací pro rozdílné zákazníky - od hotelových či lázeňských komplexů, komerčních prostor, po mladé rodiny stěhující se do nových domů a bytů, ale priority pro nás vždy byly a budou stejné – kvalita a spokojenost.

  CH_DESIGN-_Realizace_stineni_-_zaclony_-_zavesy-_stinici_technika     

Proč osobně navštívit studio CH DESIGN?

Protože naše e-shop nabídka CHDESIGN-SHOP.cz je omezená tím, že nedokážeme přenést základní důležité vjemy. Ta možnost si zboží prohlédnout, osahat materiály je velice důležitá pro každého z nás. Nabídneme vám aktuální sortiment z novinek záclon, závěsů a dekoračních materiálů, které sami vybíráme na veletrhu a u dodavatelů.                     

Více jak 850 kusů vzorkovnic materiálů a látky na metráži skladem, s nekonečnou možností kombinací barev a vzorů.

Proto nás neváhejte kontaktovat na email: info@ch-design.cz nebo nám zavolejte na tel.: +420 607 915 791 , jakmile to bude možné ozveme se vám a domluvíme si termín schůzky. Zde adresa naší prodejny, kde vybereme ty nejlepší materiály. Už při vstupu do studia ucítíte vůni bytových parfémů, přírodních mýdel, svíček a tělové kosmetiky, aroma sortiment bez kterého určitě neodejdete :-)

Prodáváme látky a vyrábíme dekorační bytový textil na míru:

  • ZÁCLONY A ZÁVĚSY-  sablé, batist, voál, žakár, vitrážkové záclony, látky bavlněné a polyesterové, samety, finkční DIM OUT a BALCK OUT materiály, látky FR se sníženou hořlavostí a vše šijeme na míru dle zaměření, požadavků na styl či dle nejnovějších trendů pomocí  ŘASÍCÍSH STUH Bandex a dalších dopňků.
  • STOLNÍ  A KUCHYŇSKÉ-  bavlněné látky, dekorační a teflonové materiály, šijeme moderní i stylové ubrusy, prostírky, běhouny, utěrky a další doplňky 
  • SEDÁKY A POVLAKY- se snímatelné nebo s výplní molitan, na přání různé velikosti
  • DEKORAČNÍ POLŠTÁŘE- vyrábíme snímatelné povlaky na polštáře včetně dodávky výplní od českého výrobce

Zpět do nabídky a služby


UKÁZKA MATERIÁLŮ

                            IMG_20240507_084759     IMG_20240412_145730    IMG_20240507_135003 

    


Dárkový poukaz vždy potěší. Vyzkoušejte…

Darkovy_poukaz