Bytový a ložní textil

Textilní dekorace jsou neodmyslitelnou součástí každého interiéru

8345_20_MI1    8833_70_MI1    8347_20_MI1 

Dovolte nám nabídnout rodinnou značku IRISETTE, ložní povlečení z bavlněného saténu, porostěradla a hřejivé deky, aktuální nabídku sledujte na našem e-shopu nebo další kvalitní bytový a kuchyňský textil, chňapky, zástěry, utěrky, polštáře, přehozy, a dekorační textil z naší výroby CH DESIGN jako ubrusy, běhouny, dekorační polštáře či další nezbytnosti pro vytvoření domácí pohody. 

Proč osobně navštívit studio CH DESIGN?

Naše e-shop nabídka CHDESIGN-SHOP.cz je super, je ale omezená tím že nedokážeme přenést základní důležité vjemy. Ta možnost si zboží prohlédnout, osahat materiály je velice důležitá pro každého z nás. Nabídneme vám aktuální sortiment z nabídky kuchňského textilu, ložní povlečení, prostěradla, přehozy, deky, chňapky, utěrky...                

Ve studiu máme více jak 850 kusů vzorkovnic materiálů a látky na metráži skladem, které sami vybíráme na veletrhu a u dodavatelů, s nekonečnou možností kombinací barev a vzorů, ze kterých Vám ušijeme bytový textil na zakázku.

Proto nás neváhejte kontaktovat na email: info@ch-design.cz nebo nám zavolejte na tel.: +420 607 915 791 , jakmile to bude možné ozveme se vám a domluvíme si termín schůzky. Zde adresa naší prodejny, kde vybereme ty nejlepší materiály. Už při vstupu do studia ucítíte vůni bytových parfémů, přírodních mýdel, svíček a tělové kosmetiky, aroma sortiment bez kterého určitě neodejdete :-)

Zpět do nabídky a služby


Dárkový poukaz vždy potěší. Vyzkoušejte…

Darkovy_poukaz