O nás

Dekorace pro okna a interiéry

Dekoratérské studio CH DESIGN - Marcela Chmelová 

Showroom a prodejna Palackého náměstí 89 ve Slavkově u Brna.

Myšlenka vytvoření studia pro dekorativní bytové textilie a doplňky do interiéru se poprvé zrodila v roce 2006. 

Po vyučení se jako pánská krejčová v roce 1989 jsem měla ihned jasno, že pásová výroba nebude to pravé ořechové. Proto jsem se rozhodla vkročit do tehdy takřka neznámých vod podnikání a začala provozovat krejčovství jako živnostník. I když jsem si na pár let odskočila do brněnského salonu a "vyučila" se jako dámská krejčová, a následně jsem odešla na mateřskou dovolenou, podnikavý duch mě neopouštěl. Dlouhodobá spolupráce na šití záclon, závěsů a dekorací pro obchodní dům mě inspirovala založit si vlastní studio, kde bych mohla dát plný průchod svým nápadům a fantazii při práci s textiliemi a bytovým designem.

První zakázky jsem tvořila v malé dílně, kterou jsem si zřídila u nás doma. S postupem času nabídky narůstaly na počtu i objemu, a práce byla po celém domě. Nezbývalo nic jiného, než posunout svůj sen na další metu a přestěhovat se do větších prostor, které by mi umožnily dělat svoji práci naplno a přitom nabídnout zákazníkům i větší výběr a komfort při nakupování a konzultaci zakázek, a první studio bylo na ulici Husova.

Věřím na vesmír, a tak snad nám budou hvězdy přát plno energie i na další metě. Uvolnil se prostor na bývalém Panském domě ve Slavkově u Brna a já se zamilovala do krásné renesanční budovy s příběhem a v srpnu 2020 jsme otevřeli studio-showroom-prodejna a šicí dílna v jednom. 

Ve studiu Vás přivítáme společně s dcerou Gabrielou, rády vám pomůžeme s výběrem a zkonzultujeme Vaše představy a jejich možné provedení.

Dovolte nám nabídnout naše služby, 17 let zkušeností. Věříme, že budete spokojeni. 

DOMLUVTE SI OSOBNÍ SCHŮZKU.


Dárkový poukaz vždy potěší. Vyzkoušejte…

Darkovy_poukaz