Tapety na zeď

Klasicka nebo luxusní kolekce vliesových, vinylových nebo papírových tapet s pestrou nabídkou barev a vzorů.

  33199_vliesova-tapeta-na-zed-ep1001-exposure-grandeco          39390_vana-riga         35810_vliesova-tapeta-na-zed-104955-kabuki-graham-brown         39283_roh-vnejsi-mdf-k2-dekor 

Tapety jsou v poslední době velmi oblébeným doplňkem interiéru. Máme pro Vás připraveny katalogy od dodavatele a výrobce tapet VAVEX , KARKI. Rádi vám s výběrem poradíme na naší prodejně. Při zakoupení tapet doporučíme kontakt  na kvalitního  TAPETÁŘE/ malíře.

Tapety vyberete z katalogu skladové kolekce a zboží si vyzvednete do 3-5 pracovních dnů od objednání, ostatní tapety na objednání s dodáním 10-15 dnů.

Proč osobně navštívit studio CH DESIGN?

Protože naše e-shop nabídka CHDESIGN-SHOP.cz je omezená tím, že nedokážeme přenést základní důležité vjemy. Ta možnost si zboží prohlédnout, osahat materiály je velice důležitá pro každého z nás. Nabídneme vám aktuální sortiment z novinek tapet na zeď.                

Proto nás neváhejte kontaktovat na email: info@ch-design.cz nebo nám zavolejte na tel.: +420 607 915 791 , jakmile to bude možné ozveme se vám a domluvíme si termín schůzky. Zde adresa naší prodejny, kde vybereme ty nejlepší materiály. Už při vstupu do studia ucítíte vůni bytových parfémů, přírodních mýdel, svíček a tělové kosmetiky, aroma sortiment bez kterého určitě neodejdete :-)

Určitě vás zaujme i více jak 850 kusů vzorkovnic materiálů a látky na metráži skladem, s nekonečnou možností kombinací barev a vzorů.

Zpět do nabídky a služby


Dárkový poukaz vždy potěší. Vyzkoušejte…

Dárkový poukaz