Záclony, závěsy a dekorační látky

Záclony-závěsy

Dekorace k interiéru domova patří  a proto jsme pro vás připravili jako novinku  internetový obchod, kde si v klidu domova vyberete z  vybraného sortimentu studia, který budeme aktuálně doplňovat o nové produkty. 

Více na:  CH.design-SHOP.cz

Záclony, závěsy a dekorační materiály máme ve studiu na rolích v omezeném množství, ale na vzorkovnicích široký sortiment, a překvapivé možnosti kombinací barev a vzorů, téměř 680 vzorkovnic .

Záclony a závěsy šijeme na zakázku dle dodaných podkladů zákazníkem nebo dle našeho zaměření - více služby. Preferujeme osobní kontakt při výběru materiálů, tak lépe docílíme upřesnění Vašich požadavků a námi nabízených služeb.

Pokud právě řešíte změnu interiéru a potřebujete nové záclony, závěsy, bytový textil nebo další zboží z naší nabídky a zaujme Vás prezentace v galerii, zadejte si poptávku přes formulář s rozměry dekorací, dodáme nabídku s cenou.

Jak změřit pro zadání šití a vše o zhotovení zakázky naleznete v nabízených službách-šití záclon.

 

Ukázku z nabídky naleznete  v GALERII.

 

Záclony:

  • voály - záclony  jednobarevné, vícebarevné, protkávané žinylkou, vyšívané - meka, s bordurou, s scherli technikou
  • organzy - záclony jednobarevné, s bílým nebo barevným vypalovaným vzorem
  • žakárové - záclony pletené
  • batistové - záclony poloprůhledné 

Jsou vyrobeny především ze 100% polyesteru nebo s příměsí lnu apolyamidu. Ve spodním okraji mají merážové olůvko nebo ozdobnou borduru.

Záclony dodáváme ve ve výškách  30cm, 45cm, 180cm, 220cm, 260cm, 275cm, 290cm, 300cm a 320cm/ 420cm- výroba  na zakázku/.

Dekorační materiály:

  • odlehčené materiály - jsou vhodné pro interiéry-na závěsy, panely k japonským stěnám nebo na římské roletky
  • polotěžké/ těžké  - jsou vhodné pro interiéry-  na závěsy, přehozy,do stylových prostor restaurací,kaváren, kanceláří...
  • zatemňující - Black out - materiál vhodný pro interiéry, který se skládá ze tří vrstev vláken. Uvnitř materiálu je černé vlákno, které brání průniku světla
  • exteriérové - UV PRO- get out - materiál je ošetřen na venkovní použití, odolný - plísním, chloru, slané vodě ...

Dekorační materiál se používá na závěsy,povlaky,stolní program a je tedy dalším designovým prvkem interiéru nebo exteriéru.  V naší nabídce naleznete především kvalitní a svou strukturou i vybarvením zajímavé materiály na závěsy nebo jiné bytové dekorace. Jsou dodávány v šířkách od 135 cm do 180 cm nebo tak zvané výškové 280 cm nebo 300cm.Složení materiálů je většinou 100% polyester, 100% bavlna nebo jako u záclon kombinace se lnem,polyamidem a podobně.

V nabídce máme materiály a stínící techniku od dodavatelských  firem:   Szintetika Kft., Laguna Lákástextil Kft., Rovitex, Adwin, Českomoravská textilní, Pierre Cardin, Interieur, Elvo, Dossign!, Unland, Saum&Viebahn, Inku, Orsei, Praktic, Kasko,Vertwex, DeTeDetail

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření  fotografií je bez písemného souhlasu CH.design zakázáno.

Webdesign | kokesovo.cz