Realizace dekorací v interiéru na přání

Realizace dekorací v interiéru na přání

Právě dokončeno!

 Zakázku pro klienta, který prováděl kompletní rekonstrukci interiéru domu. Foto z realizace  GALERII .

Ve spolupráci s kolegyní výtvarnicí Alenou Slezákovou a hlavně s  paní majitelkou domu, jsme interiér ladily na přání v odstínech žlutá, zelená , modrá.

Vstupní hala v odstínech žluté barvy navodí příjemnou pohodu a také světlost , místnost je orientována na severozápad. Dekorační závěs je z kolekce Englisch dekor a lze ho použít jako pozitiv a negativ. V obrácené verzi byl materiál použit jako dekorační polštář na křeslo v hale. Záclona bílý voál je zastoupena i v dalších místnostech domu.

Paní Alena svým malířským uměním dodala tvář dětskému pokojíčku,ruční malbou na zeď. Mezi obrázky s říkadly, jsme zakomponovaly kapsář na hračky a pokoj doplnily o funkční závěs v barvě limeta a dekorační polštářky.

Výmalba ložnice byla vybrána také s dekoračním blackoutovým závěsem. Blackoutový závěs bude opravdu stínit a venkovní osvětlení ulice nebude rušit. Záclona je z hladkého bílého voálu, která jemně doplní bílý nábytek pokoje. Zde byl zhotoven i pelíšek pro mazlíčka na míru.

Velká sedací souprava v obývacím pokoji byla dopněna dekoračními polštářky v odstínu střednězelená a limeta z materiálu bavlněný satin. Opět jemná žluto zelená kombinace.

 

< Zpět

print Formát pro tisk

Webdesign | kokesovo.cz